Vilniaus „Ąžuoliuko” muzikos mokyklos ir jos partnerių Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos, Vievio meno mokyklos, Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijos „Židinys“ bei Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namų organizuojamas projektas apima festivalį-konkursą, dailės darbų parodą, projekto dalyvių koncertus.
Kovo 28 dieną nuaidėjo XII respublikinis jaunųjų atlikėjų ir dailininkų festivalis – konkursas „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“. Pavasariškai spalvingoje šventėje savo talent demonstravo 70 jaunųjų menininkų iš Lietuvos muzikos, meno ir dailės mokyklų. Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos Didžiąją salę užliejo muzikos ir spalvų pasaulis, apipintas vaikų eilėmis bei pasakomis. Gausiai susirinkusius meno gerbėjus žavėjo konkurso dalyvių sceninis meistriškumas, drąsūs spalviniai sprendimai pačių vaikų sukurtos eilės bei istorijos.
Svarbi projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalis yra tradicinė festivalio-konkurso dalyvių dailės darbų paroda, suteikianti galimybę pamatyti vienu metu daug įvairių kūrybinių interpretacijų – muzikos kūrinių iliustracijų, pasidžiaugti jaunųjų menininkų vidinio pasaulio grožiu, kūrybiškumu, fantazijos laisve bei menine raiška.
Balandžio 28 d. 16. 30 val. startuojančioje parodoje eksponuojami spalvingi festivalio – konkurso laureatų ir diplomantų piešiniai iš šių mokyklų: Kalvarijos meno ir sporto mokyklos, Skuodo meno mokyklos, Vievio meno mokyklos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos muzikos studijos „Allegro“, Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos ir Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos.
Šeštą kartą jaukioje Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijoje „Židinys“ rengiama spalvinga konkurso „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ dalyvių paroda lankytojus džiugins nuo balandžio 28 d. iki gegužės 22 d.
Projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ tikslų ir uždavinių įgyvendinimas festivalio – konkurso forma yra puiki proga muzikos, meno ir dailės mokyklų mokiniams siekti meistriškumo. Be to, kelionė po muzikos garsų, spalvų ir žodžio magijos pasaulį padeda pakiliai svajoti, kurti, gyventi, pažinti ir atrasti pačius gražiausius ir pačius netikėčiausius dalykus.
Projekto „Skambinu, įsivaizduoju, piešiu“ vadovė Asta Grybienė














